kaj se dogaja z moškimi 50+
Nevem, če je ta tema ravno za ta forum, pa vseeno prosim vaša mnenja.
Nas je par kolegic starih od 40 do 50 in smo se včlanile v ona on, kupid, zmenkarije, smo samske, ločene, udove. Želimo si pravega prijateljstva tistega pristnega a ugotavljamo, da je na teh portalih veliko laži laži in še enkrat laži in to ne od posameznikov, kar večina moških 50+ nalagajo, lažejo, jim gre res samo za seks? Primer ima ženo vendar se z njo ne razume, nima nič več z njo, tako pravi on, želi si z menoj na vsak način začeti prijateljevati, kadar ga kličem ne more govoriti, kar naenkrat nima več toliko časa, kot ga je imel. Rečem kolegici, daj ga malo kontaktiraj in on zagrabi se že meni z njo isto, da je simpatična, mu je zelo všeč, rad bi se dobil z njo. Rečem tretji kolegici tudi pri njej isto. Pa to se ne dogaja samo meni nas je kar nekaj z istimi izkušnjami. Ali pa reče, da je samski in je prijavljen še pod nekaj nicki zmeni se pa kar z vsemi in tudi dobival bi se redno, z vsemi. Se pravi skakal bi iz postelje v posteljo.
Žene, partnerke ali res ne veste kaj počnejo vaši moški??
Žalosti me pa najbolj to, da ni več poštenja med ljudmi in kje spoznati osebo, ki ni pokvarjena, mogoče v cerkvi ali tudi tam več ne.
Sedaj se bomo izpisale vse, ker smo zelo razočarane. Dajemo pa v vednost tudi drugim samskih ženskam, kaj se dogaja na teh portalih, naj dvakrat premislijo predno se včlanijo.
marjetka* se strinjam z zapisanim.
– na internetu ne najdeš moškega 50-tih za resno zvezo, žal.
– 50-letni želijo pol mlajše, predvidevam za postavljanje, ali so finančno dovolj situirani, da jih bodo gledale čez nekaj časa, se ne zamislijo danes.
– očitno smo baby boom generacija, generacija žensk, samskih moških ni.
– po moje v cerkvi ravno tako ne najdeš poštenjaka, cerkev ni imuna na vso dogajanje v družbi, (finančni dolg mariborske škofije….).
– če pravijo ekonomisti, da smo na dnu finančne krize, upam,da tudi krize moralnih vrednot.
Morda se oglasijo moški 50-tih in napišejo kje so 🙂
Hja, kaj naj rečem? Sicer sem malo pod 40 in to, kar pišeš za moške nad 50, lahko pišem jaz za moške nad 40 ali nad 30 ali….. tako pač je. Jaz sem se čist sprijaznila. Nisem več na OO. Imam par kontaktov še vedno od tam. Če se mi kdaj zahoče klepeta, grem na kakšen chat in to je to. Vklopim svojo pamet, znam presoditi kdo mi klanfa in zavija v celofan, pa saj ženske imamo izvrstno intuicijo, le uporabljati je ne znamo ali nočemo.
Srečno
Pri mojem možu se je začelo dogajati okoli 50 leta. Iskal je stike z drugimi ženskami in pri njih potrditve, da je najlepši, sexi, najboljši mož…..
Onajinem zakonu je razlagal, kako nesrečen je, nikoli sprejet, ljubljen……
Delal je na sebi, zase, kupoval najlepše obleke, shujšal, postal športnik. Prvič v življenju, saj frajer niti kot mlad ni bil.
Doma je manipuliral z menoj, da se vse situacije nisem niti zavedala.
Ker pa je vse jemal z vedno večjo žlico, je prišlo vse na dan. Prevare, laži……
Uničil je najin odnos, ljubica ga je znogirala takoj, ko je ugotovila, da jo ima nesmrtno zaljubljen samo za sex, ker mene, tako zelo slabe ne bo zapustil.
Motilo ga je opravjanje ljudi, ker on vendar ni kurbir, on se samo druži……
Danes ima 63 let, pamet ga ni srečala, ogleduje se pred ogledalom kot najstnica, niti doma ni v trenirki, ker smatra, da ni primerno, hodi kot paradni konj in opazuje vrstnike kako postarani so.
Menim, da je s svojo pojavo obseden, skopuh je bil vse življenje, pripravljen pa je plačati vsej gostilni, če mu bodo ploskali in ga občudovali.
Svoj ego hrani če ga občudujejo.
Kam to pelje ne vem.Kje se konča tudi ne. Pa bi rada vedela.
Kaj vse bi moral biti smisel ženske? Ali bi ostalo kaj časa še za kaj drugega kot ukvarjanje z možem, partnerjem? Biti na razpolago , če se mu slučajno zahoče, vedno v nulu urejena, zapeljiva, šarmantna……
Da ne bi!!!!
Naj si najdejo take, ki to hočejo!
Meni le lepo brez te obremenitve, sem pa pripravljena na takega, ki se bo obremenjeval kaj želim jaz, jaz, jaz….. Vse ostalo, predvsem on me ne zanima. Veliko pozornosti bi vračala z majhnimi pohvalami. Ker takega ni, sem raje sama in gledam moj primerek kako se trudi biti naj.
Tudi z ženskami 50+ se dogaja marsikaj. Mislim, da je najslabše kar je možno, če se nič ne dogaja. Nič – en sam sivi dolgčas in skrb za družino.
Vsak pač išče svoj košček sonca, za katerega se mu zazdi, da je začelo ugašati. In potem se včasih zgodi tudi huda krivica… namreč to, da lahko lovec postane plen!
MOJA ŽENA sprašuješ me kakšna sem?
Danes egoistična in vesela, da me je srečala pamet. Delam na sebi in ugotavljam, da sem bila leta odrinjena.
Ne dovolim pometanja z menoj, nikomur nič nočem, niti slučajno pa nisem nikomur na razpolago.
Če prej ni mogel z menoj, danes res ne more. Samo pusti naj me in živi svoje življenje.
Vsa družina ME SPOZNAVA V NOVI LUČI in ne sprejema. Meni pa je vseeno. Ali se bodo navadili, da sem drugačna ali naj me pustijo.
Deklica za vse nisem več.
jaz sem enkrat lani tudi šla na ona on. Z nekim tipom sva se že fino ujela, potem pa me ena bejba opozori na eno pisanje. šla sn brat, grozno sem se počutila. res. potem sem se odprla še z enim nickom in kontaktirala svojega “oboževalca”. ejga! tudi pod drugim nickom mi je pisal isto. pustla sn ga, valda.
potem sn se začela ment še z drugn, pa tretjim.,..vsazga sem probala, noben pa ni bil nč boljš.,
punce, previdn, de se vam kej ne nardi.
pa ne razumem ,sem star 41 in pred štirimi leti je partnerka odšla in me pustila samega z dvema hčerkama ,kar naprej poslušam kako imajo ženske dve službi,službo plus delo doma .Hodil sem v službo se ukvarjal z dvema športoma in opravil vso gospodinjsko delo doma ,ko je prišla domov je bil dom urejen otroci stuširani ,kuhinja in ostalo stanovanje pomito in pospravljeno,nikoli ko je prišla domov ji ni bilo treba takoj iti kaj pospravljati nekako sem si rekel daj ti imaš več energije pomagaj ,nikoli pa res nikoli ni rekla me vsaj pohvalila ,zadnje leto preden je šla pa sem celotno gospodinjstvo prevzel nase pa mi ni bilo teško,hvala staršem da so me naučili skrbeti za dom in družino ,danes mi pravi da je pred meseci bila z drugim ,ki ga je že prej spoznala ko smo bili še skupaj za kar nisem vedel .Želi si da smo zopet družina ,sam med tem času nisem bil z drugo žensko nekako sem se izogibal temu ,nekako sem bil še zvest” družini”,pravi da me ljubi da me nikoli ni nehala in mi povedala vse po resnici ne boste verjeli peljala me je v cerkev in mi pred otroki in oltarjem rekla da mi je povedala vso resnico in spet sem jo dobil na laži ,kajti z lažmi ima res hude probleme .res laže do zadnjega ko se več nikamor ne more skrit za lažmi pove resnico tu sma si čisto nasprotje ,med tem času sma imela normalen odnos se čula po telefonu ,tudi šli skupaj po nakupih za tamale ,ampak to je vse na živima v istem kraju že prej sma imela dva stanovanja ,bistvo pa je le zakaj jaz nisem imel te sreče in si ustvaril družino z žensko ki bi ji na prvem mestu bili dom in družina ,nekoga ki je iskren ,nekako jo moji ne marajo pa saj je tudi lastni starši ne saj gre domov mogoče enkrat na leto ,njen lastni oče je rekel .čim zine se zlaže ,a je mogoče da kdaj zaživim na novo in spoznam res odprto iskreno in nasmejano žensko ,pa upajmp
Ob branju tvojega razmišljanja, dragi hay, mi je prišel na misel star in obrabljen rek:”Dobrota je sirota.”
Ne zameri mojim besedam vendar mislim, da te hoče bivša le izkoriščati.
Morda sedaj iščeš novo ljubezen preko zmenkarij in te je to vzpodbudilo k pisanju, saj si se čutil prizadetega zaradi opažanj, da se na omenjenih portalih išče le seks.
Iz srca bi ti privoščila, da ti uspe najti žensko, ki bi znala ceniti tvoje lepe lastnosti, ker tako lepo skrbiš za dom in družino. A nikar se ne prenagli. Pravkar na teh straneh lahko beremo kakšen ogromen kup smeti je treba prekopati, da najdeš tisto kar iščeš.
Verjamem, da ti bo uspelo, saj imaš sedaj izkušnje in modrost, ki naj ti bodo v pomoč.
Držim pesti zate.
Tako kot moški vas zezajo in zajebavajo,bolj jim verjamete in nikakor ne razumete,da ste naivne vse po vrsti.
Zakaj toliko igric in varanja sprašujete?Zato,ker možnost interneta to dopušča in tako se ujameta”žrtev in plenilec”!
Dokler boste na netu visele in iskale princa na belem konju se ne čudite,da vam ne rata.Koga vidite preko neta na ono stran?Nikogar.Ne vidite niti mene in prav je tako.Zato vam lahko povem kaj si mislim o tem načinu spoznavanja.Ni zame in ga nikoli ne bi koristila!!!