Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! kateri pralni res dober?

kateri pralni res dober?

Tudi jaz sem bila nekoč vrhunska zdej bi bilo pa treba tudi pri meni kakšno “dihtungo” zamenjat. :))))
Ampak brez starca ni udarca.:)[/quote]Eh, ti 36 letno dete, moraš ravno sedaj biti v vrhunski formi.
O menjavi “gum” začni razmišljati, tam okoli 80-ega:))[/quote]

Hahahahha

Si dobila moj mail?

Imela Gorenje ene 6 let. Potem, ko je bil več na popravilu kot v akciji ga je zamenjal en no name kitajček za 256 € pred 2 leti. Ta pa dela kot urca.

Eh, ti 36 letno dete, moraš ravno sedaj biti v vrhunski formi.
O menjavi “gum” začni razmišljati, tam okoli 80-ega:))[/quote]

Hahahahha

Si dobila moj mail?[/quote]Ne še, sem ravno pogledala in nič od tebe.Maš pravi mail?
hudakkaca@gmail.com

Hahahahha

Si dobila moj mail?[/quote]Ne še, sem ravno pogledala in nič od tebe.Maš pravi mail?
hudakkaca@gmail.com[/quote]

Samo preverjam, če je res tvoj. Glede na to kakšne so nekatere mone in kako se sposojajo “identitete” bi lahko tudi kakšna druga “kača” objavila ta mail.

Moj je:)

Če jo še imaš, bi jo vzela.

Pusti kontakt, karkoli “EQ” pa ti lahko pošljem ali prideš iskat.
Lepo se imej.