kateri pralni res dober?
Eh, ti 36 letno dete, moraš ravno sedaj biti v vrhunski formi.
O menjavi “gum” začni razmišljati, tam okoli 80-ega:))[/quote]
Hahahahha
Si dobila moj mail?[/quote]Ne še, sem ravno pogledala in nič od tebe.Maš pravi mail?
hudakkaca@gmail.com
Hahahahha
Si dobila moj mail?[/quote]Ne še, sem ravno pogledala in nič od tebe.Maš pravi mail?
hudakkaca@gmail.com[/quote]
Samo preverjam, če je res tvoj. Glede na to kakšne so nekatere mone in kako se sposojajo “identitete” bi lahko tudi kakšna druga “kača” objavila ta mail.