Najdi forum

sani za najmlajše

zanima me kje kupiti lesene sani take s sedežem, za najmlajše. Pupa je stara 10 mesecv in bi rada kupila take, da ima lesen sedež gor, tako da mi ne bo mogla pasti dol, ko se bomo vozili, če bova sami. Do zdaj jih še v nobeni trgovini nisem videla, vem pa da obstajajo.
lp

Ribnčani. Načeloma so ob sobotah tržnice tega polne.

oa moram te res v soboto na tržnico. se niti nisem spomnila, pa kaj veš če tudi v Mariboru?

a mogoce ves kolk stanejo ?

u šparu v BTC

Imajo jih v Bauhausu.

čisto slučajno sem kaka dva meseca nazaj bila na boljšjem sejmu pri bivšem Tamu na Teznem. Začuda je bilo kar nekaj kamionov suhe robe Ribničanov, tako da poglej tam, če je dejansko za kupiti pri suhi robi.

Ker še ni snega, še ni “hude sezone” za to robo. Za komplet sani in tako ograjco bodo prav govoto imeli akcijo v Intersparu, Merkatorju, Baumaxu – cena bo ok. 7 jurjev za komplet.
Edini minus – običajno je le ograjca-ne pa tudi kakšna vrvica med nogami…Jaz sem dala pri 10 mesečni hčerki potem vmes en pas in je bilo ok.
Pazi, da ne kupiš preozkih sani – take se rade, ko pelješ otroka po ravnem, na kakšnem ovinku prevrnejo. No, ali pa si bolj previden…. Tako pri nas po 1. padcu v sneg….pa niso tako blazno ozke… take kot tista ograjca in moja “rit”.
Morda se izplača pogledat tiste zložljive…

Mi smo prvo zimo uporabljali kar plastične sanke, ki so malo bolj stabilne in imajo tudi pas za pripet v sedež. Slabost je, da so samo za enega otroka in jih je skoraj nemogoče vleči po celem snegu, dobro pa je, da so nizke (sedež je dvignjen, da otrok ne sedi na snegu), da je otrok pripet, ker so nizke in široke, so tudi stabilne (zlepa se ne prevrnejo). Kupila sem jih v Leclercu za dobrega jurja.

Če pa se sankate skupaj, je pa seveda fajn imeti lesene, da se lahko usedeš zraven…

kupiš lahko samo sani in samo sedež, sedeže imajo običajno pri suhi robi. samo 10 mes. otroka ne moreš samega spuščati po hribu.

upam da res ni katera mislila, da bi 10 mesečnika sama spuščala po hribu!!!!!

New Report

Close