Rana ki se ne zaceli.
Pozdravljeni,
Prad cca. 1 letom se mi je na prstu naredila rana ki nikakor noče izginiti,,, včasih se že skoraj zaceli pa se nato zopet poslabša.
Prosim za vaše mnenje kaj bi bilo za narediti?
Slika prsta je v prilogi.
Hvala lp
Pozdrav!
Vnetje je lahko posledica alergije, poškodbe, lahko je v povezavi z drugimi boleznimi, lahko je posledica mehanske poškodbe…… Obisk pri osebnem zdravniku bi bila prava poteza, nato pa odločitev za smer zdravljenja.
Lp
Forum je zaprt za komentiranje.