Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija rana, ki se ne zaceli

rana, ki se ne zaceli

Pozdravljeni!

Najprej, ne vem če moje vprašanje sploh spada pod to temo in to področje, če ne, prosm da se pač prestavi na ustrezno mesto.

Imam eno precej čudno težavo. In sicer, nad anusom proti modom se mi je pojavila manjša rana, ki izgleda kot nekakšna odrgnina.

Izgleda takole: http://shrani.si/f/2W/lg/2eb2lTcJ/rana.jpg

Vem, da je slika slaba, ampak vseeno bolje kot nič. Za orientacijo, ker slika vara, rana je velika nekje 10-15mmx2-3mm.

Stvar sicer ni nič groznega, je pa nadležna. Vleče se mi že nekaj mesecev in se nikakor ne želi zacelit. Preko dneva me nič ne moti, kot da je ni, tudi pri veliki potrebi nimam nobenih težav, razen WC papir malo razdraži. Ob stiku z vodo, npr. pri tuširanju malo peče. Krvavi nikoli. Kar je najbolj zoprno je, da me vedno v nočnem času začne srbet, to je tisto kar me najbolj moti.

Zakaj je rana nastala ne vem, pojavila se je na vsem lepem, pravzaprav je to eno od mojih vprašanj, ker ne bi rad, da bi se mi stvar ponavljala?

Moje osnovno vprašanje pa je, kaj naj naredim, da se zadeva končno zaceli?

Pozdrav!
Prvo vprašanje, ki ga postavim kot dermatolog je: ali so bili kakšni tvegani spolni odnosi, ki bi lahko povzročili spolno prenosljivo bolezen.
V tem primeru je pravi naslov obisk dermatologa.
Nato pa se odloči kaj in kako naprej- mazanje, obisk proktologa……
Ni tako enostavna zadeva, dokler se ne vidi.
Lp

Prim. Boris Kralj, dr. med. specialist dermatovenerolog, flebolog *** Dostopnost: Remeda Domžale, tel. 082055436 *** Estetika Fabjan, tel. 042365550

Mah kje pa, kakšni spolni odnosi lepo vas prosim. No, saj razumem, da morate postavljat takšna vprašanja in sem to tudi pričakoval, ravno zato sem se raje najprej oglasil na forumu kot pa odšel do družinskega zdravnika.

Torej kot sem napisal, vzroka za rano ne poznam, v nasportnem primeru bi ga omenil, nisem počel ničesar takšnega, kar bi predstavljalo nevarnost okužbe ali možnost poškodbe. Niti na javna stranišča ne hodim, kaj šele kaj drugega.

Naj dodam še to, rana se nič kaj ne spreminja, ne po obliki, ne po velikosti, se ne širi, vsaj opazno ne.

KO bom vedeževalec in ko bom imel nadnaravne lastnosti bom tudi vedel, da je nekdo imel odnose, drug pa ne!?!
Kako naj vem za vas?
S tem to temo zaključujem, omenil sem smer, kaj več pa na ta način ne bom več komuniciral.
Samo malo se zamislite kako naj jaz razmišljam, če ste tega sposobni.

Prim. Boris Kralj, dr. med. specialist dermatovenerolog, flebolog *** Dostopnost: Remeda Domžale, tel. 082055436 *** Estetika Fabjan, tel. 042365550

hahaha meni je vedno tako zabavno, ko dr. Kralj koga napizdi 🙂 se vedno režim s tega. Pazite na besede uporabniki, drugače bo jezen 🙂

res je zabavno!
Mislim, da je cilj tega foruma pomagati, mislim, da kdor piše pričakuje npr kakšno pomoč ali pa smer kam naj se obrne, gospod koko 123 pa ima namen provocirati, tudi takšni ljudje so?!

Prim. Boris Kralj, dr. med. specialist dermatovenerolog, flebolog *** Dostopnost: Remeda Domžale, tel. 082055436 *** Estetika Fabjan, tel. 042365550

To je moderiran forum. Vaše sporočilo bo ostalo skrito, dokler ga ne odobri moderator ali administrator.

In zakaj moj zadnji zapis ni bil objavljen?

ta tema je glede na način komunikacije zaključena.

Prim. Boris Kralj, dr. med. specialist dermatovenerolog, flebolog *** Dostopnost: Remeda Domžale, tel. 082055436 *** Estetika Fabjan, tel. 042365550

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close