Najdi forum

Primolut – Nor

Pozdravljeni!

Letos se mi nekako vsi trije dopusti prekrivajo z menstruacijo. Ker je moja ginekologinja odsotna se obračam na vas. Na mojo željo mi je predpisala Primolut. Pozabila pa sem vprašati koliko je najdaljši čas jemanja? Lahko pojem celo škatlico – 15 dni po dve tableti na dan? Tako bi se mi namreč super izšlo glede dopusta in menstruacije. Hvala za odgovor in lp!

Odgovor na objavo uporabnika
Vesnica708, 22.06.2026 ob 09:11

Pozdravljeni!

Letos se mi nekako vsi trije dopusti prekrivajo z menstruacijo. Ker je moja ginekologinja odsotna se obračam na vas. Na mojo željo mi je predpisala Primolut. Pozabila pa sem vprašati koliko je najdaljši čas jemanja? Lahko pojem celo škatlico – 15 dni po dve tableti na dan? Tako bi se mi namreč super izšlo glede dopusta in menstruacije. Hvala za odgovor in lp!

ja, lahko.

srečno in lepe dopuste vam želim, N

***prof. dr. Nataša Tul Mandić, dr. med., ginekologinja in porodničarka *** vodja Centra za nosečnice, Bolnišnica za ženske bolezni in porodništvo Postojna, *** samoplačniška ambulanta v MCCZ, Parmova 53, Ljubljana (naročanje na 051 321 224) *** terapevtka medicinske hipnoze