Pretakanje po želodcu
Spoštovani!
Večkrat prav slišim, kako se mi po želodcu nekaj pretaka, včasih me tudi malo boli v eni točki bolj levo od žličke. Če ne pijem kave in jem čokolade, je bolje. Jemala sem Nolpazo en teden, to, ki jo dobiš brez recepta (20mg).
Ali naj grem na samoplačniško gastroskopijo, se mudi, je lahko kaj hudega?
Pozdravljeni,
najprej 2 tedna jemljite Nolpazo 20 mg 1x na dan zjutraj na tešče. Če se bodo po prekinitvi zdravil težave ponovile, pojdite k zdravniku. Mislim, da samoplačniška gastroskopija ni potrebna.
LP!