Najdi forum

Podarim Tifol!

Bodoči mamici, ki si nakup težko privošči, podarim 4 škatlice Tifola (folna kislina), od teh v eni škatlici manjka par tablet, 3 so povsem cele. Sama jih zaradi nadstandarda dobim brezplačno. 1 škatlica je veljavna do konca nov/2007, ostale pa do konca dec/2008. Nosečka, ki jih potrebuje in jih sama težko kupi, naj se mi javi na mail vecna_vedrina@yahoo.com, pa ji pošljem.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Skrbna, jaz jih sicer ne potrebujem, ampak se mi zdi tvoja gesta zelo zelo lepa.
Samo zato sem se oglasila, da to napišem:))

Jaz tudi. Ni ravno tifol, je pa ravno tako folna kislina v tabletah. Ni v škatlici pač pa v lončku. Če katera potrebuje, naj se mi javi na mucinmac@yahoo.com

New Report

Close