Ojla. Ali veste kako je kaj z parkiranjem pri šišenski tržnici. Bi šla jutri malo pogledat, pa ne vem kako s parkingom. A je kaj zraven, ali je bolje kje drugje parkirat? Še to, sem bolj leva v parkiranju, zato rabim dobr plac ;o)))
Možnost prijave tem in komentarjev je namenjena za primere hujših kršitev pogojev uporabe, sovražni govor, pozivanje k nasilju, objavljanje golote, in ne za prijavljanje komentarjev, s katerimi se ne strinjamo. Pred prijavo še enkrat dobro premislite, če je vsebina res primerna za prijavo.