Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza nov bolnik!

nov bolnik!

oj!!

no pa ti pisem takoj…. sem stara 20 let in pred pol leta so mi odkrili MS….ce zelis mi lahko pises na mail… karmen_petrovic@hotmail.com bi bila zelo vesela ce bi pisal!!!!!

karmen

New Report

Close