Kontracepcija
Pozdrav,
nekaj me zanima.. redno jemljem tabletke Yaz ob 21:00 uri. V torek 26.5 sem redno pojedla tabletko nato zaspala, zbudila sem se ob 1:00 uri in mislila da sem tabletko izpustila in ker nisem bila pozorna sem poslednično pojedla tableto za sredo. V sredo ob 21 uri nato nisem pojedla naslednje tabletke nadaljevala pa sem v četrtek. To soboto in nedeljo sem imela spolne odnose, danes 1.6 pa sem opazila krvavitev. Zanima me, če sem noseča ali je to normalno? Hvala za odgovor.
To vprašanje postavite na tale forum: https://medover.zurnal24.si/forum/kategorija/zdravje/ginekologija-3574515/
Tam odgovarja prav zdravnica, ki zna lepo svetovati in pomagati.
Tukaj na forumu o spolnosti odgovora na vaše vprašanje ne boste prejeli. Tukaj na tem forumu o spolnosti je samo kup retarderanih potrebnih ljudi, ki imajo pamet na nivoju sobne temperature, to lahko vidite tudi po temah ki jih odpirajo.
Srečno in lep pozdrav