Najdi forum

Kokoši PEGATKE

Živjo mene pa zanima ,če kdo ve kje bi lahko dobil te kokoši menda so pisane barve inzelo lepe prosim če kdo ve npr:Yo

Kokoši so kokoši, pegatke pa pegatke. Oboje je perutnina. Če želiš imeti doma kakšno žival, se najprej kaj nauči o njej, potem pa sprašuj kje se da dobit!

Pegatkam pri nas pravimo tudi žagarice, ker imajo zelo prodoren glas. Imajo tudi dokaj čudne navade. Sama sem jih na eni kmetiji videla na vrhu 20m visoke češnje. Povedali so mi, da so običajno tam in pridejo dol samo po hrani. Kje se dobijo ti ne bi znala povedati, toda vprašaj na kakšni kmetiji, kjer še dajo kaj na tradicijo.
Lep pozdrav

Andreja

Ja pa še nekaj sem pozabila. Nikakor niso pisane barve. So bolj rjavo-sive.

Patrik, nisem ravno ekspert za kokoši. Malo bom povprašala za rejce, pa ti potem napišem, če bom kaj izvedela.
Kje pa bi kokoške imel? Meni se zdijo simpatične na kakšnem velikem ograjenem vrtu, v kletkah pa ne 🙁

Lp, Yo

Poglej si stran:

Piše tudi: “Vsi, ki imate vprašanja v zvezi z gojenjem perutnine in o gojiteljih določenih pasem na področju Slovenije, lahko pokličete g. Korošca na številko 041-724123”

Čisto osnovni podatki na strani:

Pa še slika:

Lp, Yo

Kaj pa si misliš ,da si ? Zakaj pa je potem ta forum budalo!!!!!!

Oprosti ker ne vem točnih odtenkov kokoši oz.celotne barvne strukture.

New Report

Close