izostanek menstruacije, vzroki
Spoštovani,
in kaj pričakujete, da bom na tako pomanjkljiv zapis lahko povedal? Imate nezaščitene spolne odnose? Ste pomislili na nosečnost in če je ta možna, ste naredili test nosečnosti? Če nimate odnosov oziroma, če je test nosečnosti negativen, potem ne bo nič hujšega. Najverjetneje luteinska hormonsko aktivna cista na jajčniku, ki bo s 95% verjetnostjo sama počila v nekaj dneh ali tednih in bo temu sledila krvavitev.
če se bolečine stopnjujejo, poskusite priti do osebnega ginekologa za pregled, sicer pač obiščite ginekološko urgenco.
takšno “možnost” se preverja izključno s testom za nosečnost in se o tem ne ugiba. Kaj jaz mislim, ni pomembno. Pomembno je, kaj je res. Sicer pa je menstruacija nekakšen splošno znan signal, da v prejšnjem ciklusu ni prišlo do zanositve.
test nosečnosti vedno pokaže. Menstruacija oziroma krvavitev ni ovira.