Dostava kosil na dom za starejše v LJ?
Pozdravljeni,
počasi se bomo odločili za neko organizirano obliko dostave kosil za babico, ki je že precej v letih.
Vse, ki imate s tem kakršnekoli izkušnje prosim za mnenje, nasvete…
– kje so kosila okusna
– morda kakšna spletna stran
– so dostavljalci prijazni in vsak dan vsaj približno ob isti uri dostavijo hrano
– kakšne so količine
– kakšna je raznolikost menijev
– dostavljajo tudi med vikedi
– cena?
Skratka, vsaka izkušnja bo dobrodošla, hvala vnaprej in lp
Sem iskala pred časom nekaj takega, pa sem takrat naletela na sodexho in dom starejših občanov šiška:
Seveda pa vsi razvažajo vsak dan.
Te storitve potem nismo potrebovali, zato izkušenj nimam. Od drugih pa sem slišala, da so vsaj iz doma starejših obroki tako veliki, da je en obrok dovolj za dva starejša človeka. Najbrž da bo nekaj na tem, ker je možno naročiti tudi polovičen obrok.
Pri nas so bili zadovoljni s Sodexho. Storitev smo pa koristili relativno kratek čas, tako da hudi dosti izkušenj nimam.
Z dostavo so bili zadovoljni, s količino prav tako, dejansko imaš z malo iznajdljivosti tako kosilo lahko potem še za večerjo ali z nekaj dodatka za kosilo naslednji dan (gospa v bližini ima naročeno samo vsak drugi dan in lepo “poštuka”).