Nadaljnji in življenjski se definitivno pišeta z dvema j, mi smo v srednji šoli dobili eno oceno manj pri spisu, če si pozabil en J! Se je res prijelo…
Možnost prijave tem in komentarjev je namenjena za primere hujših kršitev pogojev uporabe, sovražni govor, pozivanje k nasilju, objavljanje golote, in ne za prijavljanje komentarjev, s katerimi se ne strinjamo. Pred prijavo še enkrat dobro premislite, če je vsebina res primerna za prijavo.