Cycle balance ?
Pozdravljeni!
Zanima me, v katerih primerih se priporoca jemanje Cycle balance?
Ali tudi pri fsh cca 25 in komaj zaznavnem amh? Zasledila sem informacije da pri visokem fsh mioinozitol ni priporocljiv… Ne vem, ali to drzi. Katere dodatke pa se priporoca pri visokem fsh in nizek amh, ce sploh?
Hvala za pomoc
?, 01.06.2026 ob 22:12
Pozdravljeni!
Zanima me, v katerih primerih se priporoca jemanje Cycle balance?
Ali tudi pri fsh cca 25 in komaj zaznavnem amh? Zasledila sem informacije da pri visokem fsh mioinozitol ni priporocljiv… Ne vem, ali to drzi. Katere dodatke pa se priporoca pri visokem fsh in nizek amh, ce sploh?
Hvala za pomoc
Glavna sestavina prehranskega dopolnila Cycle balance je mio-inozitol, ki se ga priporoča za uravnavanje menstrualnega ciklusa, izboljšanja kvalitete jajčnih celic in s tem olajšanja zanositve, nekaterim zelo pomaga do lepše kože (manj aken) ter nekoliko zniža tveganje za nosečniško sladkorno bolezen.
Pri visokih vrednostih FSH ni kontraindiciran. Vprašanje pa je, kaj želite doseči. Če so vrednosti FSH visoke in AMH nizke ter bi radi zanosili, Cycle balance verjetno ne bo ustrezna terapije, lahko pa je vedno podporna.
srečno, N