Najdi forum

Cycle balance ?

Pozdravljeni!

Zanima me, v katerih primerih se priporoca jemanje Cycle balance?

Ali tudi pri fsh cca 25 in komaj zaznavnem amh? Zasledila sem informacije da pri visokem fsh mioinozitol ni priporocljiv… Ne vem, ali to drzi. Katere dodatke pa se priporoca pri visokem fsh in nizek amh, ce sploh?

Hvala za pomoc

Odgovor na objavo uporabnika
?, 01.06.2026 ob 22:12

Pozdravljeni!

Zanima me, v katerih primerih se priporoca jemanje Cycle balance?

Ali tudi pri fsh cca 25 in komaj zaznavnem amh? Zasledila sem informacije da pri visokem fsh mioinozitol ni priporocljiv… Ne vem, ali to drzi. Katere dodatke pa se priporoca pri visokem fsh in nizek amh, ce sploh?

Hvala za pomoc

Glavna sestavina prehranskega dopolnila Cycle balance je mio-inozitol, ki se ga priporoča za uravnavanje menstrualnega ciklusa, izboljšanja kvalitete jajčnih celic in s tem olajšanja zanositve, nekaterim zelo pomaga do lepše kože (manj aken) ter nekoliko zniža tveganje za nosečniško sladkorno bolezen.

Pri visokih vrednostih FSH ni kontraindiciran. Vprašanje pa je, kaj želite doseči. Če so vrednosti FSH visoke in AMH nizke ter bi radi zanosili, Cycle balance verjetno ne bo ustrezna terapije, lahko pa je vedno podporna.

srečno, N

***prof. dr. Nataša Tul Mandić, dr. med., ginekologinja in porodničarka *** vodja Centra za nosečnice, Bolnišnica za ženske bolezni in porodništvo Postojna, *** samoplačniška ambulanta v MCCZ, Parmova 53, Ljubljana (naročanje na 051 321 224) *** terapevtka medicinske hipnoze

New Report

Close