Najdi forum

Bolniška za spremstvo

Zanima me kako je z bolniško za spremstvo otroka npr. na nevrofizioterapijo. Pediatrinja mi je rekla, da dobim tisti dan bolniško, a ne vem če je za cel dan ali samo za nekaj ur kolikor traja NFT in grem potem nazaj v službo.
Če ima katera kakšne izkušnje s tem, jo prosim za odgovor.
LP, Mina

Mislim da za cel dan…

Bi tudi rekla, da za cel dan. Saj ne moreš vedeti, kako dolgo se boš zadržal pri zdravnikih.

Moj jo je dobil za ves dan, ko smo peljali malega na očesno kliniko na pregled, čeprav smo v dveh urah opravili in sem jaz na porodniški.