zehanje pri otroku
Pozdravljeni
Prosim za vaše mnenje o sledeči stvari. Imam 4-letno hčerkico, ki se ji zadnjih nekaj tednov kar naprej zeha. oz. sili jo na zehanje, potem pa ne more in ji je neprijetno. Vse skozi lovi sapo z odprtimi usti kot bi morala zehati. Opažam tudi, da je težko pri miru. Zdi se, kot bi morala venomer brcati z nogami, sicer bi ji “zaspale”. Zelo čudno. Zanima me, če ste že kdaj slišali kaj o tem. Pristaviti moram še, da je punčka močnejše postave – nerada rečem, da je debela… (115 cm in 28 kg.) Spi dovolj in tudi sicer je zdrava.