Zanima me kako je z bolniško za spremstvo otroka npr. na nevrofizioterapijo. Pediatrinja mi je rekla, da dobim tisti dan bolniško, a ne vem če je za cel dan ali samo za nekaj ur kolikor traja NFT in grem potem nazaj v službo. Če ima katera kakšne izkušnje s tem, jo prosim za odgovor. LP, Mina
Možnost prijave tem in komentarjev je namenjena za primere hujših kršitev pogojev uporabe, sovražni govor, pozivanje k nasilju, objavljanje golote, in ne za prijavljanje komentarjev, s katerimi se ne strinjamo. Pred prijavo še enkrat dobro premislite, če je vsebina res primerna za prijavo.