Slano testo
Hitra, haha, sem ravno na netu in si vzela mal časa, sploh nisem videla, da je šlo za minutke ja;)).
No meni ni nič popokalo, res pa je, da radiatorji niso tako vroči, da ne bi mogel imeti gor roke recimo, neka vmesna temperatura in obračam jih ja, čim vidim, da se suši, že obrnem. Saj bi dala tudi jaz raje v pečico, ampak kaj ko mi nikoli ne uspe, vedno se kakšen zažge, no spremeni barvo v rjavo, tega pa ne maram. Nimam pa časa, da bi skoz kukala notri v pečico, kaj se dogaja. Tako nafilam vse radiatorje po bajti in v parih dneh je suho in lepo;)). V kakšen testo zapiči še kakšen klinček, bo dišalo mmmmmm.
Jaz sem v testo vmesila cimet v prahu…
Nato sem delala venčke, na katerih je ogromno mini jabolk, hrušk, grozdja in orehov… Za peške sem uporabljala klinčke.
Vse to daš na pek papir in v najtoplejši prostor v hiši. Če imaš v dnevni omaro, ki se konča pod stropom, kar tja gor. Sicer pa v bližino radiatorja.
Jaz sem probala tudi v pečici, pa je spremenilo barvo.
Mira-1