Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja parkiranje pri šišenski tržnici

parkiranje pri šišenski tržnici

Ojla. Ali veste kako je kaj z parkiranjem pri šišenski tržnici. Bi šla jutri malo pogledat, pa ne vem kako s parkingom. A je kaj zraven, ali je bolje kje drugje parkirat? Še to, sem bolj leva v parkiranju, zato rabim dobr plac ;o)))

Ponavadi se kaj dobi, čeprav prostora ni v izobilju.

New Report

Close