Samski moški
Spoštovani Robi,
ali se bojijo ali pa so tako pametni :o)
Resno: so ljudje, ki ne zmorejo tako čustvene kot telesne bližine, pa tudi ekonomske skupnosti, bodisi ker so se pri prvem poskusu hudo opekli, bodisi ker so imeli v svoji bližini nek neprijeten zgled. Naslednja kategorija moških so tisti, ki živijo za danes in se sploh ne ukvarjajo z mislijo na prihodnost in tisti, ki imajo hipertrofiran adrenalinski način življenja, kjer za partnerko praktično ni prostora niti časa.
Smo tudi taki, ki si partnerice preprosto ne znamo poiskat. Se ne gibljemo veliko v družbi, kjer so samske ženske, pa si niti ne ustvarimo prilike. Vsaj jaz morda preveč čakam, da punca naredi prvi korak, to se pa nikoli ne zgodi. Pa bojiš se zavrnitve , pa všeč so mi veliko mlajše punce, katerim jaz njim nisem itd.. Vsaj pri meni mislim da je še največji problem ker sem vsaj pri spoznavanju manj komunikativen kar ustvari slab vtis. Samski sem pa po sili razmer, ker nimam partnerice, ne pa po lastni želji. In tako bo tudi ostalo, saj je pri 45.letih vlak najbrž že odpeljal.
Sem pa pred leti tudi že poizkusil preko ženitne agencije, kjer so samo pobrali denar in nič zrihtali, pa tudi prek oglasov, kjer pa je odziv neznaten.
Pozdravljen Mare,
za prvim vlakom pride še drugi in tretji,…pa ne da si me ne želimo takoh moških, to je od vas odvisno, kaj želite s svojim življenjem narediti. Zakaj zvračati odgovornost na druge? En spodletel poskus pomeni, razmisliti kaj naslednjič spremeniti. Življenje je živo, zato ne čakajte!
Pupa
Tile vlaki vozijo bolj poredko. Jaz na naslednjega čakam že 8 let, odkar sem se razšel z bivšo po dolgoletni zvezi. Saj ne zavračam odgovornost na druge. Saj niso drugi krivi, da sem star in ne dovolj spreten pri flirtanju. Pa tudi včasih še kdaj poiskusim pri kakšni. Ravno prejšnji tedem mi je ena rekla: daj pokliči me kaj bom šla s tabo na kavo in mi dala telefonsko, ko pa sem poklical, se pa odzivnik nekaj #$%&# in kolikor vidim št.sploh ni njena. Ma saj ni bila tako dobra, da bi se človek zanjo sekiral, samo ti povem, kakšne izvirne metode vse uporabljajo punce, da prizadenejo moške. Pol pa misliš, da imam veselje spet pri drugi poizkusiti? Kaj spremeniti razmišljam že dolgo, pa se nisem nič pametnega spomnil, konec koncev pa znam sam tudi dobro živet, in mi razen ljubezni, seksa in otrok nič ne manjka.
Zdravo, Mare!
Priporočam ti kakšen tečaj joge(ali pa tai chi), kjer je vedno kakšnih 80% žensk,
izbira je ogromna in ni vrag, da ti kakšna ne bi bila všeč.Jogo lahko potem tudi opustiš…
Ali pa kakšen jezikovni tečaj, planinsko društvo, pevski zbor in se malo razglej okoli sebe. Tudi razne newagevske delavnice so polne žensk.Pravzaprav je težje spoznati primernega samskega moškega (le kje se skrivajo?).
Lep pozdrav in mnogo sreče,
Maja