Seboroični dermatitis in zasušena krema na obrazu
Pozdravljeni
Po obrazu se moram večkrat namazati z BlueCap kremo za oblažitev simptomov pri seboroičnem dermatitisu. Sicer je krema odlična, ampak nekaj me pa moti. Namreč, ko se namažem s to kremo, se krema delno vpije, delno pa ostane na koži in se zasuši. Ti zasušeni ostanki kreme pa gredo izjemno težko dol. Še po tuširanju ne gredo dol. Zgleda kot, da bi se mi po obrazu luščila koža, a v resnici se luščijo zasušeni ostanki kreme. Skratka, ni ravno lepo na videz.
Zdaj pa me zanima, s katero snovjo bi zasušeno kremo lažje spravila dol z obraza, ne da bi kožo razdražila, saj je le-ta zelo občutljiva na tem predelu?
Hvala vam za odgovor in lep pozdrav
Pozdrav!
menim, da si nanašate preveč te kreme, kar je lahko posledično obloga in luščenje, drug del problema pa svetujem, da za čiščenje uporabljate olja, prečiščena olja iz lekarne. olivno, mandljevo, arganovo…..
lp
Forum je zaprt za komentiranje.