Temenca…kako jih odpraviti?
Imamo namreč problem: otrok je star 21 mesecev, nikoli prej ni imel temenc! No ja, čisto malo, ko je bil še zelo majhen, ampak smo jih odpravili z Mustelo.
Sedaj pa opažam, da ima že nekaj časa temenca in to zelo trdovratna, kar precej vidna. Če mu želim odpraviti temenca z Mustelo, bi mu morala zjutraj sprati z glave kremo, ki jo naneseš zvečer. To ne pride v poštev, ker gre zjutraj v vrtec.
Poskusili smo tudi razčesavati lasišče, pa razen nekaj kosmov, ne odpade nič 🙁
Prosim za kakšen nasvet oz. kako se naj za vedno znebimo tega sr….!
Hvala!!!!!
Lep pozdrav,
Tanja
nas so temenca tako presenetila… mali se je rodil z gostimi črnimi dolgimi lasmi… dolgo jih nisem opazila, ko pa sem jih, sem se nadnje spravila z mandljevim oljem… namažeš na glavo pustiš nekaj ur (se smeješ polizanemu italjančku… rokerju z rokezo itd…) in z navadnim šamponom opereš in počešeš…. nikakor ne drgni po glavi! če to ponoviš dvakrat, trikrat vse izgine.