Najdi forum

Naslednji teden imam pregled v Leonišču. Naročena sem ob 12:30h. Zanima me, kdaj ima sprejemna pisarna odmor. Vem, da se odpre okoli pol štirih, kdaj pa se zapre?

Jaz bi k Mimi pritaknila še svoje vprašanje tistim, ki imajo ginekologa v popoldanski samoplačniški ambulanti. Nekatere informacije sem že našla z iskalnikom, nekaj stvari pa me še vendarle zanima.

Če prav razumem, tudi ta samoplačniški ginekolog postane tvoj “izbrani, osebni”. Ostane samoplačniški za vekomaj ali je kakšna možnost da sčasoma preideš na koncesijo? Ali je potrebno plačati tudi npr. za tisti bris na vsake tri leta, ki naj bi nam sicer pripadal?

Če sem prav razumela, je slaba stran tega da imaš ginekologa v Leonišču, da je težko dobiti vezo, ko se naročaš in da je porebno kar nekaj čakanja, da prideš na vrsto (ali to velja samo za dopoldanske ambulante – po napotnicah in v nosečnosti?)

Sa je ženska v nosečnosti obravnavana brezplačno, ne?

In kako je, če imaš nepredvidene nujne težave? Dopoldne možnost da pokličeš, kasneje pa urgenca?

Hvala za vse informacije

za mimi: glde odmora ne vem. tudi , če je, si mislim,d a ne dolgo, če si naročena ob tej uri.
za marelico: če imaš osebega ginekologa v leonišču, je samoplačniški,če si zdrava. resnici na ljubo se ne plača celega pregleda, ampak samo delno, mislim da okoli 4.000. če imaš v enem letu več pregledov, so naslednji nekoliko cenejši. redne dopoldanske ambulante so za tiste, ki se na kliniki zdravijo in pa za nosečnice, torej , če boš noseča, imaš preglede na račun zavarovalnice.
tudi za popoldanske ambulante je čakalna doba.
v primeru nepredvidenih teav, pač urgenca.