Najdi forum

Kaj pa Kupido?

Se moram kar smejat, koliko bi bilo za napisat…pa kak fajn bi bilo o pravih nikih kako povedat..

ma ne bom.

Mene je totalno vrgel s tira nekdo, za katerega še zdaj ne vem identitete. Totalno. To dela internet. Še zdaj ne vem, kaj je bilo narobe…seksala nisva…sem se pa takoooo zatrapalaaaaaaaa huje ko kaka najstnica…heheee

Dva zgrešena dejta, en superr, samo dečko zmeden, zdaj imam enega, pri keterem se mi dogaja to kar opisuješ :)) jutri se vidiva :))


…besede, besede, besede v živo pa zna biti marsikaj, lahko se obrne na dobro lahko je pa razočaranje, zato ne pričakuj preveč dokler ne vidiš v živo…zna biti pa kupido bolj zanimiv za nekatere reči…???

Sama sem pred 4 leti spoznala svojega sedanjega moža, svojega prvega fanta preko Kupida in sva sedaj srečno poročena, imava že tri otroke (dvojčka 2,5 let in punčko 0,5 let).Tako, da niso vsi za v isti koš, seveda pa je treba ljudi spoznati…