Ideje za 70 letnika
Pozdravljeni, sem nova na forumu in bi rabila nekaj svežih idej
za popestritev praznovanja 70 letnika
Dobrodošle so igre, heci, verzi …. populacija bo različna
Prosim za sveže ideje, kar je na forumu sem že veliko prebrala in je kar nekaj uporabnega, bi pa prosila še za kaj novega
Slišala sem nekaj o kozmetičnem kovčku za moškega pa bi rada, da mi kdo
bolj natančno opiše zadevo
Hvala in Lp
Vse sorte finte sem že videla, za kozmetični kovček pa še nisem slišala.
Če boš kaj izvedela ali če kdo drug ve, naj napiše.
Tudi jaz bi namreč rada kakšno svežo idejo: letos me čakajo še 3 okrogle obletnice, kjer bo treba pripravit kak svež stos
Sem pa se še nekaj spomnila, kar smo mi v praksi že večkrat uporabili, pa bilo dobro sprejeto. Nekdo slavljencu reče, da bilo zbrano omizje, da
slavljenec ne pozna številke 70 (ali 60 ali 50, kar pač praznuje).
Potem pove, da je razumljivo, ker se z omenjeno številko še ni srečal,
ampak zdaj se jo bo moral naučit na pamet. In da bo učenje lažje, mu poklanjamo učni pripomoček. In potem nekdo noter prinese prometni znak
(okrogel, ki določa omejitev hitrosti). Če do original znaka ne morete priti (mi smo si ga spododili na cestnem podjetju), pa je lahko znak doma narejen.